Pes 2019 En İyi 5 Takım

Pes 2019 En İyi 5 Takım - Konu Fotoğrafı

 PES 2019 En İyi Takımlar

 

Selamlar değerli okurlar. Bu yazımda sizlere çeşitli araştırmalarım sonucu edindiğim istatistiklere göre PES 2019’da en iyi 5 takımı tanıtacağım. Şimdiden iyi okumalar!

 

1. Barcelona

Barcelona Logosu

Barcelona, 1899 yılında Joan Gamper önderliğinde İspanya’nın Katalonya özerk bölgesindeki Barselona kentinde kurulmuş. Toplamda 84 tane kupası bulunan Barcelona bu kupaların 68 tanesini kendi ülkesinden almış olup 16 tanesi ise uluslararası yarışmalardan kazandığı kupalardır. İspanyol futbolunun en başarılı iki takımından birisi olarak kabul edilmektedir. Barselona şehrinde 99.354 kişilik bir stadyumu bulunmaktadır.

Oyun içerisindeki takımlardan en iyi takım olarak karşımıza çıkmakta. 87.3 lük bir genel ortalamaya sahip. Takımın en önemli oyuncuları ise: Lionel Messi, Luis Suarez, Phillipe Coutinho olarak özetleyebiliriz.

2. PM Black White (Juventus)

Juventus Logosu

 

Juventus, Torino’da 1 Kasım 1897 yılında kurulmuş. Yaklaşık 41.000 kapasiteli bir stadyuma sahip olan Juventus gerek kendi ülkesinin liginde, gerek dünya çapında birçok kupaya ev sahipliği yapmıştır. 62 tane resmi kupasının 52 sini İtalya’da almış ve FIFA tarafından Avrupa’nın en başarılı üçüncü, dünyanın ise en başarılı altıncı kulübü olarak gösterilmiştir. 32 kez kendi liginde şampiyon olmuş ve şuanda 10,5 milyonun üzerinde bir taraftar kitlesine sahip.

Oyunda ise genel olarak en iyi 2. futbol takımı olarak karşımıza çıkıyor. 86,6 lık bir genel ortalamaya sahip. Takımın en önemli oyuncuları ise Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala, Giorgio Chieliini olarak özetlenebilir.

3. Paris Saint-Germain

Paris Saint German Logosu

Paris Saint-Germain, 1970 yılında Fransa’nın Paris şehrinde Paris FC ve Stade Saint-Germain takımlarının birleşmesi ile kurulmuş. Ev sahibi olduğu 15 kupadan 13 tanesi kendi ülkesindeki liglerden geri kalan ikisi ise UEFA kupalarından oluşmaktadır. Fransa’daki 3 büyük futbol takımlardan biri olarak gösterilen Paris Saint-Germain Avrupa’da üç büyük UEFA turnuvasından bir tanesini kazanmıştır. 48.712 kapasiteli ve Paris lokasyonlu bir stada da sahiptir.Oyuna gelecek olursak aralarından en iyi 3. takım olarak karşımıza çıkıyor. 85 lik genel bir ortalamaya sahip. Takımın en önemli oyuncuları ise Neymar, Edinson Cavani, Thiago Silva olarak özetlenebilir.

4. KB Red White (Atletico Madrid)

Kb Red White Logosu

Atletico Madrid, İspanya’nın Madrid şehrinde 1903 yılında kurulmuş. Toplamda sahip olduğu 26 kupadan 22 tanesi kendi ülkesi içerisinde kazandığı kupalardan oluşmaktadır. Geri kalan 4 tanesinden 3’ü Avrupa Şampiyonluğu ve 1 tanesi ise Dünya Şampiyonluğu kupasıdır. Başarıları nedeniyle Barcelona ve Real Madrid’den sonra ülkenin en önemli kulübü olarak kabul edilir. Madrid’de 67.703 kişilik bir stadı bulunmaktadır.

Oyun içerisinde ise en iyi 4. takım olarak karşımıza çıkmakta. 85 lik bir genel ortalamaya sahip. Takımın en önemli oyuncuları ise Antoine Griezmann, Jan Oblak, Diego Godin olarak özetlenebilir.

5. Liverpool

Liverpool Logosu

Liverpool, 1892 yılında İngiltere’nin Liverpool şehrinde kurulmuş. Toplamda 30 tane kupaya ev sahipliği yapan Liverpool bu kupalardan 5 tanesini Avrupa Şampiyonası’dan geri kalan 25’ini ise kendi ülkesinde düzenlenen turnuvalardan kazanmıştır. Liverpool kendi ülkesi içerisinde hem en fazla kupaya sahip olan takım, hem de en fazla lig şampiyonluğu olan takımdır. 45.362 kapasiteli stadyumu yine Liverpool lokasyonludur.

Oyunda en iyi 5. takım olarak karşımıza çıkmakta. 84 puanlık bir genel ortalamaya sahip. Takımın en önemli oyuncuları ise Mohamed Salah, Virgil van Dijk, Alisson olarak özetlenebilir.

Pes 2019 Fotoğraf

Yazımı okuduğunuz için teşekkür eder, sitemde iyi vakit geçirmenizi dilerim…

Bir yorum bırak